Πέμπτη 28 Αυγούστου 2014

Η αδικία... στο μεγαλείο της

Παρακολουθήστε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ της Ομόνοιας και της Ντιναμό Μόσχας, στην προσπάθεια που θα κάνουν οι πράσινοι να πάρουν την πρόκριση στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

Πέμπτη Αύγουστος 28, 2014

20:58

Τέλος του αγώνα. Κρίμα για την Ομόνοια που αδικήθηκε καθαρά απο την διαιτησία και έφτασε τόσο κοντά στην πρόκριση

20:55

Ο Σαμπά κάνει φάουλ στον Μορέιρα στην φάση του γκολ. Κρίμας...

20:54

93' 2-1 για την Ντιναμό με γκολ του Σαμπά

20:53

92' Στημένη μπάλα για την Ντιναμό

20:52

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις

20:51

90' Ο Ασίς έξω, μέσα ο Γκρικαλασβίλι

20:50

89' Ο Κυριάκου βρέθηκε απέναντι στον τερματοφύλακα, αλλά ήταν άστοχο το σουτ

20:49

88' Κίτρινη στον Κυριάκου

20:47

86' Μέσα ο Κυριάκου, έξω ο Φοφανά

20:46

Πέντε λεπτα ακόμα για την Ομόνοια να κρατήσει το σκορ

20:45

84' Κίτρινη και στον Ασίς για θέατρο

20:44

83' Έξω ο Μπίντνερ, μέσα Μπορύντικοφ

20:42

81' Δοκάρι για τον Βαλμπουενά μετά απο εκτέλεση φάουλ

20:38

77' Σουτ του Γκαρσία, η μπάλα πάνω απο τα δοκάρια

20:37

76' Κίτρινη στον Λομπζιανίτσε για καθυστέρηση

20:37

76' Μέσα ο Νομπόλ, έξω ο Τζιούτρζιακ

20:36

76' Μέσα ο Γκαρσία, έξω ο Ποτέ

20:35

73' Ο Βενγκέρ δέχεται δεύτερη κίτρινη κάρτα και η Ντιναμό θα συνεχίσει με δέκα παίκτες

20:33

72' Η Ντιναμό έχει την μπάλα στα πόδια, και η Ομόνοια προσπαθεί να κρατήσει το σκορ

20:31

69' Σέντρα σουτ απο τον Ράμος αποκρούσει ο Μπερεζόφσκι

20:30

68' Απόκρουση του Μορέιρα μετά απο σουτ εκτός περιοχής

20:29

68' Μέσα ο Ζιρκόφ, έξω ο Ιόνοφ

20:26

65' Τελικά συνεχίζει κανονικά ο Μορέιρα

20:25

Ο Γιωργαλλίδης έτοιμος να πάρει την θέση του Μορέιρα

20:25

Ο Μορέιρα στο έδαφος μετά απο σύγκρουση

20:24

63' Κίτρινη κάρτα στον Φοφανά για θέατρο πίσω απο το κέντρο του γηπέδου

20:22

60' Ο Τζιούτζιακ έκανε το σουτ η μπάλα λίγο πάνω απο την εστία του Μορέιρα

20:19

58' Σουτ απο τον Ράμος, η μπάλα ψηλά

19:47

45' Μέσα απο την περιοχή ο Μανόλεφ στέλνει την μπάλα στην κερκίδα

19:46

44' Σουτ απο τον Βαλμπουενά, η μπάλα λίγο έξω

19:45

Ακόμα δυο λεπτά για την συμπλήρωση των 45

19:39

Αλλού για αλλού οι διαιτητές, στην φάση του Μορέιρα η μπάλα ήταν άουτ ενώ έδωσε κόρνερ. Να θυμίσουμε οτι ακύρωσε και δυο γκολ καθαρά της Ομόνοιας

19:38

36' Μεγάλη απόρκουση απο τον Μορέιρα μετά απο τετ α τετ του Κουράνι

19:30

Η Ομόνοια πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και πλέον έχει το σκορ που θέλει

19:26

23' Γκοοοοολ για την Ομόνοια με σκόρερ τον Ποτέ. Ο Ράμος έκανε την σέντρα ο Ποτέ την κεφαλιά και η μπάλα στα δίκτυα

19:21

19΄ Κι άλλο ακυρωθέν γκολ για την Ομόνοια. Ο Ποτέ έφυγε απο κανονική θέση ωστόσο ο διαιτητής σήκωσε την σημαία του

19:17

15' Κεφαλιά απο τον Κουράνι, ψηλά άουτ

19:16

14΄ Ο Ακουισταπάτσε βρέθηκε στην περιοχή όμως η μπάλα κατέληξε κόρνερ

19:15

13' Μεγάλη ευκαιρία για την Ντιναμό όμως το πλασέ του Κουράνι πέρασε εκτός

19:14

Ο Μορέιρα έκανε εξαιρετική απόκρουση μετά απο σουτ του Σαμπά, και στο ριμπάουντ έγινε σύγχυση στην περιοχή της Ομόνοιας

19:04

2' Ο Φοφανά σημείωσε γκολ, ωστόσο ο διαιτητής ακύρωσε το γκολ